O naszej firmie

Instytut Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego w Opolu (ISEP) jest firmą założoną przez wieloletnich pracowników PTE-Zakładu Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego w Opolu (w związku z zakończeniem jej działalności), mającą na celu kontynuację działalności szkoleniowo-doradczej z tematyki ekonomiczno-prawnej w zakresie: finansów, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych, zarządzania i marketingu, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa handlowego, celnego, gospodarczego, zarówno w formie szkoleń otwartych jak i zamkniętych.

W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji szkoleń przez założycieli Instytutu Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego w Opolu, chcemy nadal pomagać naszym klientom w uzupełnianiu wiedzy, zdobywaniu nowych wiadomości, rozwijaniu karier zawodowych właścicieli i pracowników.

Organizacja szkoleń

Firma nasza zajmuje się organizacją szkoleń na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Zajęcia prowadzone są na podstawie aktualnych programów szkoleniowych i nowoczesnych metod nauczania. Czas trwania szkoleń zależy od zawartości merytorycznej tematyki szkolenia. W naszej ofercie można znaleźć zarówno szkolenia jednodniowe, kilkudniowe oraz szkolenia specjalistyczne w formie kursów.

Specjalizujemy się również w organizacji szkoleń wyjazdowych zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Wysoki poziom szkoleń gwarantuje wyselekcjonowany zespół rzetelnych wykładowców, z których większość to praktycy życia gospodarczego i najlepsi eksperci z danych dziedzin w Polsce. Nasza oferta szkoleniowa ulega ciągłej modyfikacji wraz ze zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstw. Jesteśmy firmą, która ciągle rozwija się i uczy.

Instytut Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego
ul. Ozimska 48 (II piętro lok. 51)
(Skrzyżowanie ul. Ozimskiej z Katowicką)
45-368 Opole

tel: 77 453 60 09
fax: 77 545 34 57
tel.: 504 850 668
tel.: 662 211 225
e-mail: biuro@isepszkolenia.pl

17lat

Doświadczenia w branży szkoleniowej

5lat

Działalności szkoleniowej

+1000

Zaufało nam

+200

Dni szkoleniowych każdego roku

+70

Współpracujących wykładowców

Misja firmy

Instytut Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego w Opolu (ISEP) jest firmą, której misją jest sprawienie aby pracownicy i pracodawcy doskonale poruszali się w otaczającym ich otoczeniu biznesowym poprzez doskonałą interpretację prawa oraz uzyskane umiejętności interpersonalne i zawodowe.

System Wartości jest drogowskazem wskazującym nam jak postępować w każdym przypadku. Dotyczy zarówno organizmu firmy jako całości jak i poszczególnych osób.

  • Stały rozwój – doskonalenie siebie i innych.
  • Innowacja – szukamy nowych, własnych rozwiązań produktowych jak i organizacyjnych – porównujemy się z własnymi możliwościami i wynikami.
  • Troska o dobro Klienta – prawidłowe rozpoznanie i efektywne zaspokojenie Państwa potrzeb.
  • Uczciwość – mówimy prawdę i stawiamy na wzajemnie zaufanie, które jest podstawą, satysfakcjonującej współpracy.
  • Odpowiedzialność – za dane słowo i podjęte zobowiązania.

Klienci

NEWSLETTER

Zapisując się do newslettera otrzymasz:

  • Informacje dotyczące szkoleń
  • Promocje i zniżki na nowe szkolenia
  • Bezpłatne materiały