Dziś jest: 15-05-2021, imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii
zdjęcie tytułowe (1).jpeg
Szukaj na stronie

Kontakt z nami:
tel./fax: 77/ 453 60 09
tel.: 504 850 668
tel.: 662 211 225
Konsultant on-line:

OFERTA PRACY W ISEP !!!

Szanowni Państwo !

Instytut Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego w Opolu zatrudni osobę (kobietę/mężczyznę) na stanowisko pracownika administracyjno-biurowego.
Rozpoczęcie pracy: maj 2021

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • wsparcie administracyjne i organizacyjne biura,
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji,
  • organizacja i obsługa spotkań,
  • uzupełnianie bazy danych firmy,
  • wykonywanie czynności zleconych przez przełożonego.

Wymagania

  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • zaradność i kreatywność,
  • biegła znajomość  pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) i obsługi urządzeń biurowych,
  • mile widziana znajomość narzędzi wykorzystywanych w marketingu internetowym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę - zlecenie (forma pracy do uzgodnienia),
  • po okresie próbnym wynagrodzenie adekwatne do stopnia zaangażowania pracownika
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz rozwoju umiejętności interpersonalnych,
  • w przypadku spełnienia przez pracownika wskazanych przez nas  wymogów gwarantujemy stałą współpracę z nasza firmą

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszamy do składnia aplikacji
e-mailowo na adres:
a.wozniak@isepszkolenia.pl

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu
504 850 668 lub 662 211 225.